O firmie

Ze względu na aptekarskie korzenie doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, a naszym priorytetem jest ich satysfakcja z wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy sprawdzonym i bezpiecznym partnerem, który na bieżąco reaguje na dynamiczne zmiany na rynku farmaceutycznym oraz potrzeby właścicieli aptek. Relacje biznesowe budujemy w oparciu o przejrzyste zasady.

Wspieramy niezależne apteki, nie posiadamy własnych aptek,
nie konkurujemy z naszymi klientami.

Hurtownia Torfarm powstała w 1990 roku w Toruniu i jest czołowym graczem na rynku dystrybucji farmaceutycznej w Polsce. Specjalizuje się w hurtowej sprzedaży leków do aptek, punktów aptecznych i szpitali. Czynnie wspiera Farmaceutów, oferując konkurencyjne rynkowo warunki zakupu oraz wiele narzędzi wspomagających sprzedaż.

Działamy globalnie, a odległość nie ma dla nas znaczenia. Dzięki zespołom reprezentantów handlowych oraz telemarketerów działającym na terenie całej Polski, współpraca handlowa oraz codzienna realizacja zamówień jest prosta i wyjątkowo szybka.

Torfarm należy do Grupy NEUCA, która prowadzi działalność na styku wielu obszarów rynku ochrony zdrowia, co daje wyjątkowe możliwości rozwoju firmie i jej pracownikom.

Jesteśmy liderem w hurtowej dystrybucji farmaceutyków, która jest naszą najważniejszą działalnością. Równolegle Grupa NEUCA rozwija synergiczne biznesy Mamy pozycję eksperta w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia segmentach: handlu hurtowym, produkcji farmaceutyków, marketingu, logistyce, zarządzaniu siecią przychodni lekarskich, badaniach klinicznych, telemedycynie, informatyce, reklamie i mediach.

Grupa NEUCA jako jedyna aktywnie wspiera niezależnych aptekarzy, którzy są jej strategicznym partnerem.

Zarząd

DANIEL WOJTKIEWICZ - PREZES ZARZĄDU